نفرات برتر اولین چالش هوش گچ سفید؛ 28 مهر 96

و اعلام زمان دومین چالش هوش سال 1396

طبق قرار قبلی اولین چالش هوش گچ سفید برگزار شد [+] و دانش‌آموزان از نقاط مختلف کشور در این چالش شرکت کردند. اولین بازخورد از این چالش، رضایتِ بچه‌ها از یک آزمون شاد بود. آزمونی که در آن می‌شد از مادربزرگ و آئودی گرفته تا کلاغ و حلزون را با خوشحالی کنار هم دید که در حال قلقلکِ مغز بچه‌ها هستند.

خوشحالیم که به دومین هدف چالش هم دست یافتیم و آن کشفِ اشکالات سامانه بود. سامانه‌ی گچ سفید در اولین آزمون با آدم‌های غریبه هم خوب کنار آمد  وبالاخره از آغوش گرم کدنویس‌های مجموعه خارج شد. غیر از اشکالاتِ کوچکی که گزارش و همگی مرتفع شدند، مشکل اصلی عدم دریافت پیامک کد فعالسازی بود. امروز طی مجوزی امکان ارسال پیامک و کد فعالسازی صوتی به تمام خطوط موبایل ایران فراهم شد و از این پس حتی شماره‌هایی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، به رایگان می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

و اما قسمت شیرینِ ماجرا …

بچه‌هایی از اصفهان، بشرویه، تفت، تهران، جهرم، سنندج، قزوین، یزد و دیگر شهرها در این آزمون شرکت کردند و با اینکه اصلا رتبه در این آزمون مهم نیست و اگر کِف کرده‌اید، برنده‌اید، اما رتبه‌های اول تا سوم را اعلام می‌کنیم که همگی برایشان کفِ مرتب بزنیم:

نفر اول: پویا پاک‌نژاد – قزوین

نفر دوم: امیررضا کیانی – اصفهان

نفر سوم: نوید فقیه حبیبی – تهران

دومین چالش هوش گچ سفید روز جمعه 5 آبان 1396 از ساعت 16 تا 24 برگزار می‌شود که در این بازه هر زمان به سامانه متصل شدید، 30 دقیقه برای شرکت در چالش فرصت دارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *